Ubytovanie

Dvojizbový apartmán

V dvojizbovom apartmáne sa pohodlne ubytuje 6 osôb. Apartmán má dve 3 - lôžkové izby ( 1 x manželská + 1 x pevné lôžko) a jednú spoločenskú miestnosť. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou. Spoločenská miestnosť je vybavená obývacou časťou s televízorom a kompletne vybavenou kuchynkou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Trojizbový apartmán

Apartmán je mezonetového typu.V trojizbovom apartmáne sa pohodlne ubytuje 9 osôb. Apartmán ma tri 3 - lôžkové izby ( 1 x manželská + 1 x pevné lôžko) a jednu spoločenskú miestnosť, miestnosť na odkladanie lyží. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s toaletou. Izby sú na poschodí. Spoločenská miestnosť je na prízemí vybavená obývacou časťou s televízorom a kompletne vybavenou kuchyňou. Bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Dvojlôžkové izby

Dvojlôžkové izby sú podkrovné. Každá izba má 2 x pevné lôžko ( oddelené lôžka). Súčasťou každej izby je kúpeľňa s toaletou, televízorom a bezplatné WiFi pripojenie na internet.
 

Trojlôžkové izby

Trojlôžkové izby sú podkrovné. Každá izba má 3 x pevné lôžko ( oddelené lôžka). Súčasťou každej izby je kúpeľňa s toaletou, televízorom a bezplatné WiFi pripojenie na internet.